«Ο στόχος μας είναι να είμαστε μεταξύ των πρώτων χωρών που θα επικυρώσουν την προσχώρηση της Φινλανδίας και της Σουηδίας», προσέθεσε επισημαίνοντας ότι η μεταβατική περίοδος πρέπει να μικρύνει.
«Ο στόχος μας είναι να μιλήσουμε και με άλλες χώρες που μπορεί να έχουν κάποια διμερή ζητήματα. Υπό αυτό το πρίσμα είμαι σε στενή επαφή με τον Τούρκο ομόλογό μου», ανέφερε η Μελανί Ζολί τονίζοντας ότι πρόκειται για ιστορική στιγμή.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town