«Συζητήσαμε με τον Υπουργό Εξωτερικών Ντμίτρο Κουλέμπα πριν από τη συνάντηση των G20, όπου θα επιβεβαιώσουμε την ισχυρή υποστήριξη της ΕΕ στην Ουκρανία, θα αναφερθούμε στις επιπτώσεις της παγκόσμιας επισιτιστικής κρίσης που προκλήθηκε από τη ρωσική εισβολή και θα ζητήσουμε το επείγον ξεμπλοκάρισμα των λιμανιών της Μαύρης Θάλασσας από τη Ρωσία» σημειώνει ο Ύπατος Εκπρόσωπος.
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!