Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο έχει αποκτήσει πολλές μορφές. Από θεός του Ολύμπου, σε μία υπερπολυτελή φιγούρα. Τώρα έφτασε η ώρα να γίνει και LEGO!
Μία απίθανη κατασκευή, η οποία αποτελείται από 34.852 τουβλάκια της δημοφιλούς εταιρίας. Και επειδή η μορφή του είναι σε φυσικό μέγεθος, προκειμένου να χριστεί, στην κυριολεξία τουβλάκι με τουβλάκι, χρειάστηκαν 180 ώρες δουλειάς. Και μάλιστα, η κατασκευή φαίνεται να έγινε εις διπλούν.
Αλλά το αποτέλεσμα αξίζει και με το παραπάνω. Η μία κατασκευή βρίσκεται στο κατάστημα των Antetokumbros στο αεροδρόμιο «Ελευθέριος Βενιζέλος», ενώ η άλλη στο εμπορικό κέντρο Golden Hall.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.