Έναν διαφορετικό... αγιασμό παρακολούθησαν όσοι πιστοί βρέθηκαν στην Πλατεία του Αγίου Πέτρου στο Βατικανό την Κυριακή. Ο Πάπας Φραγκίσκος ευλόγησε περισσότερους από 1000 αναβάτες μηχανών Harley Davidson οι οποίοι είχαν προς τούτο συγκεντρωθεί! Μάλιστα είχαν τυπώσει και σχετική πρόσκληση προς τους απανταχού... Χαρλέαδες, μια πρόσκληση που ήδη θεωρείται συλλεκτική...
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!