Αυτή την Κυριακή με το ΘΕΜΑ “Ygeia mou” το έγκυρο ιατρικό περιοδικό, για να ζούμε καλύτερα!
Το νέο τεύχος του ιατρικού περιοδικού Ygeia mou κυκλοφορεί την Κυριακή 17 Mαϊου μαζί με το ΘΕΜΑ και προσεγγίζει με δημοσιογραφική εγκυρότητα και επιστημονικό κύρος το πολυτιμότερο ανθρώπινο αγαθό
ygeiamou.gr team
Πρόκειται για ένα ιατρικό εγχειρίδιο με πλούσια θεματολογία για την Υγεία, την Ευεξία, τη Διατροφή, την Άσκηση, την Ψυχολογία, το Παιδί και τα αγαπημένα μας κατοικίδια, για να κάνουμε τη ζωή μας καλύτερη ζωή.
Διαβάστε σε αυτό το τεύχος:
Η νόσος Covid -19 που άλλαξε στη ζωή μας, τα εμβόλια που μας δίνουν ελπίδα και οι άνθρωποι που βρέθηκαν αντιμέτωποι με τον νέο κορωνοϊό.
Πώς μας επηρέασε η καραντίνα, η τηλεργασία και η τεχνολογία που έκανε τη ζωή μας ευκολότερη.
Πολύτιμα μυστικά για να χάσουμε τα κιλά της καραντίνας και να ξαναβρούμε τη φόρμα μας τώρα που είμαστε και πάλι ελεύθεροι!
Διαβάστε ακόμα:
Κλείσιμο
Χρήσιμες συμβουλές για τη φροντίδα του δέρματος, τις αλλεργίες της Άνοιξης, ένας πλήρης οδηγός ασφάλισης για να είμαστε πάντα προστατευμένοι και ειδικά θέματα όπως η Πολλαπλή Σκλήρυνση και οι οικογενειακές σχέσεις.
Aυτή την Κυριακή αποκλειστικά με το ΘΕΜΑ!
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!