![Άννα Ντουντουνάκη: Η πεταλούδα της πισίνας](https://i1.prth.gr/images/360x203/files/2024-07-05/notnounaki.png)
Μπορεί η Χανιώτισσα κολυμβήτρια να έχει το προνόμιο να καταρρίπτει τα ρεκόρ που η ίδια θέτει, όμως η αλήθεια είναι πως ποτέ δεν είχε φανταστεί τον εαυτό της να πρωταγωνιστεί στις μεγαλύτερες και τις πιο φωτογενείς αθλητικές διοργανώσεις.
Έχουν «κατεβάσει ρολά» από χθες τα μικρά διαγνωστικά κέντρα και τα εργαστήρια, αντιδρώντας στα δυσθεώρητα ύψη των αυτόματων επιστροφών (clawback και rebate). Οι περιφερειακές Ενώσεις Εργαστηριακών Γιατρών μέσω των κινητοποιήσεών τους (8-10 Μαΐου) διεκδικούν, μεταξύ άλλων, ένα πλαφόν στο clawback.