Ακόμη μια οικογενειακή τραγωδία σημειώθηκε στον Βόλομε φόντο τον κορωνοϊό. Ένας 58χρονος, ο οποίος νοσηλεύονταν εδώ και εβδομάδες στη ΜΕΘ Covid του Νοσοκομείου Βόλου, δεν άντεξε τις βαριές επιπλοκές που δημιούργησε ο ιός στον οργανισμό του και κατέληξε.
Το τραγικό της υπόθεσης είναι πως, σύμφωνα με πληροφορίες, και η μητέρα του εκλιπόντος «έφυγε» από τη ζωή μία εβδομάδα νωρίτερα, μιας κι εκείνη νοσηλεύονταν με κορωνοϊό.
Και οι δύο δεν πίστευαν στις τραγικές επιπτώσεις της πανδημίας και είχαν πάρει την απόφαση να μην εμβολιαστούν, με αποτέλεσμα ο φονικός ιός να βρει τους οργανισμούς τους ευάλωτους και να καταλήξουν.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town