Λάρισα: Στο νοσοκομείο 3χρονο κοριτσάκι που κατανάλωσε νέφτι
Το παιδί μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο για τις πρώτες βοήθειες
Ώρες αγωνίας για τους γονείς ενός 3χρονου κοριτσιού στη Λάρισα, το οποίο φέρεται να ήπιε νέφτι.
Σύμφωνα με πληροφορίες του onlarissa, το περιστατικό έλαβε χώρα λίγο πριν τις 6 το απόγευμα της Παρασκευής (16/9) σε κεντρική οδό της πόλης με την οικογένεια να καλεί αναστατωμένη το ΕΚΑΒ με το που το αντιλήφθηκε.
Στο σημείο κατέφθασε ασθενοφόρο, που παρέλαβε και διακόμισε το κοριτσάκι στο εφημερεύον Γενικό Νοσοκομείο Λάρισας προκειμένου να του παρασχεθούν οι πρώτες βοήθειες.
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!