Διαμαρτυρόμενοι, παρουσία και των δημάρχων των περιοχών κατέλαβαν για δύο ώρες, λίγο μετά τις 11:30 το πρωί, συμβολικά τα διόδια χωρίς να υπάρξει πρόβλημα στην κίνηση των οχημάτων
Συγκέντρωση διαμαρτυρίας πραγματοποίησαν σήμερα στα διόδια Αφιδνών κάτοικοι της Κηφισιάς, του Ωρωπού του Διονύσου και Χαλκίδας καθώς και μέλη του κινήματος «Δεν πληρώνω» και άλλων οργανώσεων για να διαμαρτυρηθούν τόσο για την αύξηση των τιμών των διοδίων όσο και για την εγκατάσταση νέων σταθμών σε Βαρυμπόμπη και Άγιο Στέφανο.
Οι διαμαρτυρόμενοι, παρουσία και των δημάρχων των περιοχών κατέλαβαν για δύο ώρες, λίγο μετά τις 11:30 το πρωί, συμβολικά τα διόδια χωρίς να υπάρξει πρόβλημα στην κίνηση των οχημάτων.
Κλείσιμο
Φυσικά την παράσταση έκλεψε η βουλευτής των Ανεξάρτητων Ελλήνων, Ραχήλ Μακρή, η οποία έδωσε το παρών στην συγκέντρωση πρωτοστατώντας σε μια ακόμη «επαναστατική» διαμαρτυρία, ενώ είχε στο ππλευρό της και τον συνάδελφό της, Παύλο Χαϊκάλη.
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!