Αθηνά Οικονομάκου: Το πρώτο πράγμα που έκανε μετά τη λήξη της καραντίνας
Η ηθοποιός το μοιράστηκε με τους φίλους της στα social media
Η Αθηνά Οικονομάκου ανήκει στην κατηγορία εκείνων που μετά από ενάμισι μήνα απαγόρευσης της κυκλοφορίας περίμεναν πως και πως τη στιγμή της επαναλειτουργίας των κέντρων αισθητικής.
Έτσι, το πρωί της Δευτέρας, η γνωστή ηθοποιός ετοιμάστηκε, βγήκε από το σπίτι της και επισκέφτηκε κέντρο αισθητικής των βορείων προαστίων προκειμένου να κάνει μανικιούρ. Ενθουσιασμένη που έβλεπε τα νύχια της περιποιημένα μετά από τότες εβδομάδες, η Αθηνά Οικονομάκου μοιράστηκε το γεγονός με τους διαδικτυακούς φίλους της στο Instagram.
Με τη σειρά αθλητικής διατροφής Herbalife24, στέκεται περήφανα δίπλα τους ως επίσημος Υποστηρικτής Διατροφής, ενισχύοντας την προσπάθειά τους για διάκριση
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων