Οι Άγριες Μέλισσες διανύουν την τρίτη τους σειρά και η αγωνία για το τι θα γίνει στο τέλος κορυφώνεται. Ο Γιάννης Βασιλώττος που στη δημοφιλή σειρά υποδύεται τον «Μπάμπη» μίλησε στο περιοδικό «Τηλέραμα» και αναφέρθηκε στο επερχόμενο φινάλε και στον ρόλο του..
«Το φινάλε είναι κάτι που γνωρίζουν μόνο οι συγγραφείς της σειράς. Παίζει μάλιστα το τέλος να μην έχει γραφτεί καν… Οπότε δεν ξέρω πώς θα καταλήξει ούτε ο Μπάμπης ούτε οι άλλοι χαρακτήρες. Εκείνο που μπορώ να μαντέψω είναι ότι θα έχουμε ένα τέλος δυνατό, όπως αξίζει στη σειρά. Για μένα λοιπόν δεν έχω ιδέα. Όσο γι’ αυτό που θα ήθελα; Εμένα μου αρέσει η δράση. Δεν θα ήθελα, ας πούμε, να βρίσκομαι κάπου και απλώς να… αποχαιρετώ. Θα ήθελα το φινάλε μου να έχει… κυνηγητό, πεσίματα από γκρεμούς και… πιστολίδια (γελάει)», είπε ο ηθοποιός.
Σε ότι έχει να κάνει με τον ρόλο του και τη σχέση του Μπάμπη με την Κορίνα ο ίδιος απαντά: «Όπως διαβάζω, θα γίνει το κορίτσι μου, προς τα εκεί πάει το πράγμα. Το ζήτημα είναι πόσο αυτό θα μείνει κρυφό από τον πατέρα της τον Ακύλα, τον Μελέτη και το χωριό. Ήδη ο Μελέτης τούς έχει τσακώσει κατά κάποιον τρόπο και εκείνο που μπορώ να πω είναι ότι δεν θα αντιδράσει έτσι όπως όλοι περιμένουμε. Άλλωστε τον βολεύει, αφού ο Μελέτης πάντα… κοιτάζει προς τη μεριά της Πηνελόπης».
Στην ερώτηση αν θα του λείψει ο Μπάμπης όταν τελειώσει η σειρά ο Γιάννης Βασιλώττος λέει: «Δεν θα μου λείψει κάτι, γιατί πολύ απλά… εγώ είμαι ο Μπάμπης, από μέσα μου βγαίνει, άρα θα είναι πάντα μαζί μου. Εκείνο που σίγουρα θα μου λείψει είναι η καθημερινή επαφή με τους άλλους ηθοποιούς, η παρέα, οι ώρες και οι μέρες μας μαζί».
Η MINOAN LINES προσφέρει πλέον καθημερινές προσεγγίσεις από και προς το λιμάνι του Αδάμαντα σε μόλις 3 ώρες και 50 λεπτά, συνδέοντας το νησί απευθείας με τον Πειραιά και το Ηράκλειο Κρήτης.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.