Δανάη Μπάρκα: Ανέβηκε στη σκηνή και χόρεψε με την Έλενα Παπαρίζου
Δείτε το βίντεο με το χορευτικό ντουέτο των δύο γυναικών on stage
H περιοδεία τηςΈλενας Παπαρίζου ξεκίνησε από το Βεάκειο και από εκεί δεν θα μπορούσε να λείπει ηΔανάη Μπάρκα, καθώς δηλώνει μεγάλη θαυμάστρια της τραγουδίστριας.
Η παρουσιάστρια του «Πάμε Δανάη» βρέθηκε στη συναυλία το βράδυ της Τετάρτης, ανάμεσα σε πολλούς άλλους celebrities που έδωσαν το «παρών».
Μάλιστα, δεν αρκέστηκε στο να παρακολουθήσει το live μαζί με τους θεατές, αλλά ανέβηκε κι εκείνη στη σκηνή, δίπλα στην Έλενα Παπαρίζου.
Glomex Player(40599w16ki4e70hs, v-cklgkw1gy6sp)
Κλείσιμο
Οι δύο γυναίκες χόρεψαν και τραγούδησαν μαζί, με την εκπομπή «Πάμε Δανάη» να προβάλλει σήμερα ένα μικρό απόσπασμα της «κοινής τους εμφάνισης» επί σκηνής.
Το κοινό και οι συνεργάτες της Δανάης Μπάρκα αποθέωσαν όχι μόνο την τραγουδίστρια, αλλά και την παρουσιάστρια για την ενέργειά της.
Μια μοναδική εμπειρία τηλεθέασης με εκατοντάδες ώρες ζωντανής δράσης, δεκάδες συνεντεύξεις και εμπεριστατωμένες αναλύσεις, μέσα από 7+1 pop up κανάλια Eurosport, αποκλειστικά διαθέσιμα μέσα από το Vodafone TV
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.