Η Δέσποινα Καμπούρη μίλησε στην κάμερα της εκπομπής «Ελένη» και έδωσε τις δικές της συμβουλές για την ρουτίνα που μπορεί να προκύψει μέσα σε έναν γάμο.
Η παρουσιάστρια μίλησε μεταξύ άλλων για το πως αντιμετωπίζει τη ρουτίνα στο γάμο, το εργασιακό μπούλινγκ που έχει δεχτεί στο παρελθόν από γυναικά και τις ενοχές που νιώθει όταν μαλώνει τα παιδιά της.
«Σκεφτόμουν ότι στα 40 θα έχω οικογένεια αυτό είναι η μόνη σταθερά στη ζωή μου» σχολίασε αρχικά.
Σχετικά με την ρουτίνα που επέρχεται σε ένα γάμο συμβούλευσε: «Σε ένα γάμο είναι να μην φοβόμαστε τη ρουτίνα. Είναι σαν τον πρωινό καφέ, δεν έχει την ίδια γεύση κάθε μέρα αλλά είναι απαραίτητος».
Κλείσιμο
Αναφορικά με τον άντρα της είπε: «Το κίνητρο στη σχέση με τον άντρα μου είναι η αγάπη που του έχω. Δεν ξεχνώ ποτέ ότι ερωτευτήκαμε κεραυνοβόλα».
«Έχω βιώσει μπούλινγκ από γυναίκα στον εργασιακό χώρο. Στο τέλος της ημέρας ότι έχω, το χρωστάω σε αυτές τις γυναίκες που μου έκαναν τη ζωή δύσκολη» συνέχισε.
Για τις προκλήσεις της καθημερινότητας και για τα παιδιά της είπε: «Με θυμώνουν τα παιδιά μου κάποιες φορές και αν τύχει και κάποια στιγμή χάσω τον έλεγχο, κλαίω μόνη μου το βραδύ».
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.