Δημήτρης Κόκοτας για τον Φοίβο: «Δεν τσακωθήκαμε ποτέ, απλώς δεν ξαναμιλήσαμε»
«Καθένας έχει τις απόψεις του πάνω σε μία δουλειά, έχει τον εγωισμό και την επιτυχία του» δήλωσε ο τραγουδιστής
Ο Δημήτρης Κόκοτας μίλησε σχετικά με τον φημολογούμενο τσακωμό του με τον Φοίβο, κατά τη διάρκεια της εμφάνισής του στην εκπομπή «Super Κατερίνα». Ο γνωστός τραγουδιστής είχε συνεργαστεί με τον συνθέτη με επιτυχία τη δεκατία του '90.
«Με τον Φοίβο δεν τσακωθήκαμε ποτέ, απλώς δεν ξαναμιλήσαμε και ο λόγος είναι ότι ουσιαστικά ήταν σαν να ήμασταν τσακωμένοι. Καθένας έχει τις απόψεις του πάνω σε μία δουλειά, ο καθένας έχει τον εγωισμό και την επιτυχία του, αλλά δεν τσακωθήκαμε ποτέ, δεν αλλάξαμε ποτέ κουβέντα», διευκρίνισε ο Δημήτρης Κόκοτας.
«Μέσα σε μία μέρα δεν μιλήσαμε ποτέ ξανά λόγω εγωισμού», συμπλήρωσε ο τραγουδιστής.
Δείτε το βίντεο
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-cti7yn5ajolt)
Κλείσιμο
«Είμαι μεγάλος υποστηρικτής του Φοίβου, τον θεωρώ εξαιρετικό συνθέτη και στιχουργό. Όμως, αν πάρεις τις δεκαετίες, θα δεις πόσα τραγούδια του παίζονται ασταμάτητα μέχρι σήμερα. Άσχετα να διαφωνήσαμε, τα βρήκαμε στην πορεία», πρόσθεσε ο Δημήτρης Κόκοτας.
«Στα επαγγελματικά συμβαίνουν πολλά πράγματα, δεν είναι ένα και δύο. Όταν οι απόψεις είναι διαφορετικές, μετά αναγκαστικά ακολουθείς άλλες εταιρείες, άλλες διαδρομές, κόβουν και οι συζητήσεις, γιατί μετά δεν είμαστε και στην ίδια εταιρεία. Είναι και τα συμφέροντα τέτοιου τύπου, που σταματάει... Και μετά δεν μπορείς να στέκεσαι στα ίδια θέματα, δηλαδή προχωράς», είπε στο τέλος ο Δημήτρης Κόκοτας.
Οδηγός εκλογών 2023: Πώς ψηφίζω - Όλα όσα πρέπει να γνωρίζετε για την ΝΕΑ εκλογική αναμέτρηση
Εκλογές 2023:Όλες οι ειδήσεις για την ΝΕΑ εκλογική αναμέτρηση, τον προεκλογικό αγώνα των κομμάτων, τις δημοσκοπήσεις, τα αποτελέσματα των εκλογών, τα exit polls.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.