Οι δυο ηθοποιοί βρίσκονται στο Μπέργκαμο της Ιταλίας, από όπου και πόζαραν χαμογελαστές για τους ακολούθους τους στο Instagram.
Μέσα από το δικό της προφίλ, η Βίκυ Σταυροπούλου μοιράστηκε με τους 244.000 follwers της, ένα κοινό τους στιγμιότυπο, στο οποίο ποζάρουν αγκαλιασμένες και χαμογελαστές.
«Συλλέκτριες νέκταρ και όμορφων στιγμών από τα ταξίδια μας!! Καλή εβδομάδα» έγραψε η ηθοποιός στη λεζάντα της ανάρτησής της.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.