Η Δανάη Μπάρκα και οι συνεργάτες της, σχολίασαν παλιές τους φωτογραφίες στον αέρα του «Πάμε Δανάη», την Τετάρτη 25 Ιανουαρίου.
Όταν ήρθε η σειρά της παρουσιάστριας, οι συνεργάτες της έδειξαν ένα στιγμιότυπο με την ίδια λίγο μετά την Γ' Λυκείου, στο οποίο ποζάρει με κόκκινα μαλλιά και γυαλιά ηλίου. «Είναι η πρώτη φορά που έγινα τζίντζερ. Μετά την Γ' Λυκείου, 17μιση χρονών. Πόσα χρόνια πριν... το 2011. Είχα κάνει όλα τα χρώματα, το έχω ξυρίσει από μια πλευρά, το έχω κάνει φούξια. Με θεία κομμώτρια τι θες να κάνω;» είπε η Δανάη Μπάρκα στον τηλεοπτικό αέρα.
Στη συνέχεια, προβλήθηκαν κι άλλες φωτογραφίες από το παρελθόν, μία για κάθε έναν από το πάνελ.
Μια μοναδική εμπειρία τηλεθέασης με εκατοντάδες ώρες ζωντανής δράσης, δεκάδες συνεντεύξεις και εμπεριστατωμένες αναλύσεις, μέσα από 7+1 pop up κανάλια Eurosport, αποκλειστικά διαθέσιμα μέσα από το Vodafone TV
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.