Δεν θα μπορούσε να είναι πιο ευτυχισμένη η Νίνα Λοτσάρη που εδώ και λίγες μέρες κρατά στην αγκαλιά της τη νεογέννητη κορούλα της.
Δεν θα μπορούσε να είναι πιο ευτυχισμένη η Νίνα Λοτσάρη που εδώ και λίγες μέρες κρατά στην αγκαλιά της τη νεογέννητη κορούλα της. Η γνωστή show - woman βγήκε σήμερα από το μαιευτήριο και τόσο εκείνη, όσο και ο σύζυγός της πλέουν σε πελάγη ευτυχίας.
Η Νίνα είχε προγραμματισμένο ραντεβού να γεννήσει με καισαρική στις 3 Νοεμβρίου, αλλά o... πελαργός της χτύπησε την πόρτα νωρίτερα.
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.