Μαριάννα Τουμασάτου: Η κόρη μου σε πρεμιέρα με όλες τις κάμερες; Ποτέ!
«Θα βγάλω το παιδί στις κάμερες; Ανήλικη ήταν όταν δύο μηνών μου την έβγαλαν σε φωτογραφία και τρέχαμε στα δικαστήρια», είπε η Μαριάννα Τουμασάτου
Πρεμιέρα έκανε χθες η παράσταση «Πανικός στο Υπουργείο» στην οποία πρωταγωνιστεί η Μαριάννα Τουμασάτου. Στο θέατρο Λαμπέτη βρέθηκαν ο σύζυγος της Αλέξανδρος Σταύρου και άλλα αγαπημένα πρόσωπα της ηθοποιού. Όταν οι δημοσιογράφοι ρώτησαν την ηθοποιό αν η κόρη της ήταν εκεί για να την δει η απάντησή της ήταν αποστομωτική:
«Όχι βέβαια! Σε πρεμιέρα η κόρη μου με τις κάμερες; Δεν έχουμε μουρλαθεί ακόμα, σιγά σιγά. Θα βγάλω το παιδί στις κάμερες; Ανήλικη ήταν όταν δύο μηνών μου την έβγαλαν σε φωτογραφία και τρέχαμε στα δικαστήρια. Ασ’ το να πάει στην ευχή της Παναγίας! Μια χαρά είναι στο σπίτι το παιδί. Δεν θα έλεγα ότι με παρακολουθεί ιδιαίτερα. Γιατί τα παιδιά των γιατρών πάνε στα χειρουργεία και βλέπουν την ανοιχτή καρδιά, το πόδι, το διάστρεμμα;».
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.