Η γνωστή παρουσιάστρια, η φωτογράφος και η ηθοποιός ενθουσιάστηκαν που πέρασαν το χθεσινό τους βράδυ μαζί και δεν σταμάτησαν να δημοσιεύουν απολαυστικά στιγμιότυπα στα Instagram Stories τους.
Το βράδυ της Πέμπτης συναντήθηκαν με αφορμή την ονομαστική εορτή του προέδρου της Τεχνόπολης, Κωνσταντίνου Δέδε.
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!