Μιχάλης Ζαμπίδης: Ετοιμάζεται να κάνει το επόμενο βήμα στη σχέση του
Ο Iron Mike δήλωσε έτοιμος να φτιάξει οικογένεια
ΟΜιχάλης Ζαμπίδης είναι έτοιμος να ανέβει τα σκαλιά της εκκλησίας με την σύντροφό του, Μαρία.
Όπως δήλωσε ο Iron Mike στην εκπομπή «Καλοκαίρι #not» για εκείνον ήρθε η στιγμή να πάει την σχέση του ένα βήμα παραπέρα. «Φέτος για μένα τα κουφέτα είναι στόχος. Θέλω να γίνει όμορφα. Να κάνω μια ωραία γιορτή και να την μοιραστώ με δικούς μου ανθρώπους», είπε χαρακτηριστικά.
Κλείσιμο
«Αισθανόμαστε έτοιμοι να γίνουμε γονείς. Περιμένω αυτό το δώρο, γιατί είναι ένα τεράστιο κεφάλαιο. Τι είναι πιο ωραίο από το να δημιουργήσεις ζωή, να επενδύεις χρόνο, γνώση κι ενέργεια επάνω τους;», εξήγησε.
Το ζευγάρι είναι μαζί τα τελευταία χρόνια και έχει επιλέξει να κρατάει την σχέση του μακριά από τα φώτα της δημοσιότητας. Ωστόσο, πρόσφατα, ο γνωστός kick boxer δημοσίευσε ένα τρυφερό στιγμιότυπο με την σύντροφό του για να της ευχηθεί για την ονομαστική της εορτή.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.