Ασημίνα Χατζηανδρέου: Η πρώτη τηλεοπτική της εμφάνιση όταν ήταν 13 ετών
Δείτε το βίντεο με τη μαχητική παίκτρια του Survivor να τραγουδά, σαν θαυμάστρια του Στέλιου Λεγάκη
Η Ασημίνα Χατζηανδρέου έγινε ευρύτερα γνωστή μέσα από τη συμμετοχή της στο φετινό Survivor. Η ίδια, είναι μία από τις πιο δυναμικές προσωπικότητες, ανάμεσα στους παίκτες του φετινού ριάλιτι επιβίωσης, ενώ η σχέση της με τον τραγουδιστή, Χρήστο Δάντη, έχει επίσης απασχολήσει τα social media.
Παρόλα αυτά, η Ασημίνα Χατζηανδρέου, δεν εμφανίζεται τώρα για πρώτη φορά στην τηλεόραση. Η παίκτρια, έχει κάνει ένα πέρασμα από τα τηλεοπτικά πλατό, κατά την παιδική της ηλικία.
Πιο συγκεκριμένα, το 2013, βρέθηκε στην εκπομπή «Μες την καλή χαρά» ως μία από τις φαν του τραγουδιστή, Στέλιου Λεγάκη. Σαν μέλος από το φαν κλαμπ του τραγουδιστή, η Ασημίνα Χατζηανδρέου, τραγουδά ένα από τα τραγούδια του. Είναι προφανές, ότι δεν άλλαξε αρκετά από τότε, αφού το μικρό κορίτσι του βίντεο μοιάζει αρκετά με τη δυναμική παίκτρια του Survivor.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.