Η Κατερίνα Παπουτσάκη έκανε πρεμιέρα το βράδυ της Πέμπτης 10 Νοεμβρίου στο θέατρο Παλλάς, με τη θεατρική παράσταση «Η αυλή των θαυμάτων» στην οποία πρωταγωνιστεί.
Η ηθοποιός αμέσως μετά το τέλος της παράστασης, μίλησε στις δημοσιογράφικές κάμερες και αναφέρθηκε και στον χωρισμό της από τον επί δέκα χρόνια σύζυγό της Παναγιώτη Πιλαφά.
«Περίμενα ότι θα πάρει έκταση το διαζύγιό μου αλλά δεν θα ήθελα να δώσουμε εμείς επιπλέον έκταση στο θέμα. Η επόμενη μέρα είναι πολύ θετική, χαρούμενη, αισιόδοξη, με σκέψη και ωριμότητα. Είμαι αισιόδοξος άνθρωπος. Υπάρχουν στιγμές που έχω δει το ποτήρι μισοάδειο. Τώρα το βλέπω μισογεμάτο» είπε αρχικά
«Τα Μέσα πια δε λειτουργούν όπως παλιότερα. Έχουν αλλάξει τα πράγματα, έχουν μαλακώσει δεν υπάρχει αυτός ο κιτρινισμός πια κι αυτό είναι προς τιμήν σας. Αλλιώς είναι κάπως ανθρωποφαγικό» δήλωσε στη συνέχεια η Κατερίνα Παπουτσάκη.
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!