Η παρουσιάστρια της εκπομπής «Φως στο Τούνελ» βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή «Prive» της Έλενας Κατρίτση στο MEGA.
Έχοντας αφήσει για λίγο στην άκρη το σοβαρό της προσωπείο, η Αγγελική Νικολούλη είχε και μια πιο... ανάλαφρη στιγμή με τον τραγουδιστή, Κωνσταντίνο Χριστοφόρου.
Συγκεκριμένα, κατά τη διάρκεια της εκπομπής, η Αγγελική Νικολούλη πήρε το μικρόφωνο και ερμήνευσε το τραγούδι «Σ' ακολουθώ» του Βασίλη Παπακωνσταντίνου, ενώ ο Χριστοφόρου έπαιζε πιάνο.
Κλείσιμο
Το βίντεο με το ντουέτο τους δημοσίευσε μετά από χρόνια, μια σελίδα στο Facebook, η οποία ονομάζεται «Rareandmore Greek 90's 00's tv» και μοιράζεται διάσημες τηλεοπτικές στιγμές από το παρελθόν.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town