Λίγους μήνες αφού ο τραγουδιστής βρέθηκε σε παράσταση της ηθοποιού, στην οποία και έδωσε ένα κόκκινο τριαντάφυλλο, η Ζέτα Μακρυπούλια πήγε στη συναυλία του στον Λυκαβηττό, που πραγματοποιήθηκε πρόσφατα.
Βίντεο από την εκπομπή «Super Κατερίνα» δείχνει την παρουσιάστρια με έναν φίλο της να βρίσκονται ανάμεσα στο πλήθος και να απολαμβάνουν τις επιτυχίες του Μιχάλη Χατζηγιάννη.
Δείτε το κλιπ
Glomex Player(40599w16ki4e70hs, v-cvtkszqzryft)
Η παρουσιάστρια και ηθοποιός, αναδημοσίευσε ένα στιγμιότυπο που είχε αναρτήσει ο φίλος της, Κωνσταντίνος Δέδες, που είναι πρόεδρος της Τεχνόπολης του δήμου Αθηναίων, στο Instagram, από τη στιγμή της συναυλίας.
Όλα όσα πρέπει να κάνουμε για να παραμείνουμε ενυδατωμένοι και ασφαλείς όταν οι θερμοκρασίες είναι ιδιαίτερα αυξημένες – Η σημασία της ποιότητας του νερού.
Η δεύτερη κατά σειρά δράση του φετινού προγράμματος (2024) πραγματοποιήθηκε μεταξύ 21 και 24 Ιουνίου στη Σαντορίνη, συγκεντρώνοντας από ακτές και βυθούς το διόλου ευκαταφρόνητο μέγεθος των 306,5 κιλών απορριμμάτων.
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.