Μόνη της, χωρίς τον Ετεοκλή Παύλου καλημέρισε η Ελένη Χατζίδου το τηλεοπτικό κοινό του «Breakfast@Star» τη Δευτέρα 26 Φεβρουαρίου, εξηγώντας ότι είναι θέμα υγείας.
Πιο συγκεκριμένα, η παρουσιάστρια και τραγουδίστρια είπε: «Σαν την καλαμιά στον κάμπο. Το αγόρι μου αρρώστησε, την πάτησε. Ανέβασε υψηλό πυρετό τα ξημερώματα. Τον μεταφέραμε στο νοσοκομείο, τώρα είναι εκεί και κάνει τις απαραίτητες εξετάσεις. Περιμένω κι εγώ να μου πουν τα αποτελέσματα. Δεν είναι και πολύ καλά! Για να λείψει ο Ετεοκλής από την εκπομπή, αφήστε τα… Ελπίζω να πάνε όλα καλά».
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town