Ντίνος Καρύδης: «Από τότε που πέθανε η Καρέζη δεν φεύγει αυτό το βάρος από πάνω μου»
Ο ηθοποιός εξομολογήθηκε πως η αείμνηστη ηθοποιός τον βοήθησε και δεν πρόλαβε να της πει ευχαριστώ
Τον δικό του λογαριασμό στο Instagram έχει ο Ντίνος Καρύδηςκαι μάλιστα είναι ιδιαίτερα δραστήριος. Σε μια από τις τελευταίες αναρτήσεις του ο ηθοποιός αποκάλυψε για ποιο πράγμα μετανιώνει.
Συγκεκριμένα, δημοσίευσε φωτογραφίες του με την Τζένη Καρέζη και έγραψε στη λεζάντα πως όσο η ηθοποιός ζούσε δεν πρόλαβε να της πει ότι την αγαπούσε και να την ευχαριστήσει για όσα έκανε για εκείνον.
«Από τότε που πέθανε η Τζένη, δεν φεύγει αυτό το βάρος από πάνω μου... Μετανιώνω γιατί όσο ζούσε δεν της είπα ούτε της έδειξα ποτέ πόσο την αγαπώ και πόσο πολύ την ευχαριστώ για όλα. Το λέω συνέχεια στις προσευχές μου και θέλω να πιστεύω ότι από εκεί που βρίσκεται με ακούει και με κατανοεί», εξομολογήθηκε στους διαδικτυακούς του φίλους.
Σε μια ιδιαίτερη εκδήλωση που διοργάνωσε η Κωτσόβολος οι αθλητές από τις δύο αποστολές μίλησαν για τους αγώνες της ζωής τους, δίνοντας έμπνευση, ελπίδα και αισιοδοξία.
Στα 23 της χρόνια η σκοπεύτρια από τα Χανιά αγωνίζεται στους πρώτους Ολυμπιακούς Αγώνες της καριέρας της. Και μπορεί, όπως παραδέχεται να έχει άγχος, αλλά στο τέλος κερδίζει η ακόμα μεγαλύτερη προσμονή της για τη μεγαλύτερη έως σήμερα αθλητική πρόκληση της ζωής της.