Νίκος Κουρκούλης: Με την Κέλλυ δεν υπήρξε ποτέ ανταγωνισμός, υπάρχει αγάπη
Τι είπε ο τραγουδιστής για τη συνεργασία του με την Πάολα
Ο Νίκος Κουρκούλης, με αφορμή την πρεμιέρα του στη Θεσσαλονίκη μαζί με την Πάολα, μίλησε για τη συνεργασία τους στο Πρω1νό: «Είμαστε χαρούμενοι και εγώ και η Πάολα γιατί συνεργαζόμαστε για πρώτη φορά. Τίποτα στη διαδρομή μου δεν είναι εύκολο και δεν είμαι από τους ανθρώπους που κυνηγάνε το εύκολο. Μετά από τόσα χρόνια δεν έχω αναστολές και ανασφάλειες στη δουλειά μου».
Ο τραγουδιστής αναφέρθηκε στη γυναίκα του και τα παιδιά του: Με ανησυχεί το αύριο για τα παιδιά μου. Ο χρόνος είναι πρόβλημα μεγάλο, αλλά καλύπτουμε το κενό με την Κέλλυ.Με την Κέλλυ δεν υπήρξε ποτέ ανταγωνισμός. Υπάρχει αγάπη. Οποιαδήποτε παρατήρηση γίνεται είναι μόνο για καλό».
Η MINOAN LINES προσφέρει πλέον καθημερινές προσεγγίσεις από και προς το λιμάνι του Αδάμαντα σε μόλις 3 ώρες και 50 λεπτά, συνδέοντας το νησί απευθείας με τον Πειραιά και το Ηράκλειο Κρήτης.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.