Κλιμάκιο του ΕΟΔΥ έκανε «ντου» στο Λαύριο - Ολυμπιακός και ζητούσε πιστοποιητικά εμβολιασμού
Λίγα λεπτά πριν την έναρξη του αγώνα μεταξύ Λαυρίου και Ολυμπιακού, ζητήθηκαν τα απαραίτητα έγγραφα παικτών και προπονητών
Το τζάμπολ της αναμέτρησης για την 2η αγωνιστική του πρωταθλήματος μεταξύ Λαυρίου και Ολυμπιακού ήταν προγραμματισμένο για τις 20:00.
Περίπου δέκα λεπτά πριν και τελείως απρόσμενα, εμφανίστηκε στο κλειστό γήπεδο της Λαυρεωτικής κλιμάκιο του ΕΟΔΥ με τους ανθρώπους του να ζητούν από τους ιατρούς των ομάδων τα δελτία των παικτών και των προπονητών καθώς επίσης και τα πιστοποιητικά εμβολιασμού τους ή νόσησης.
Όπως ήταν λογικό εκείνη τη στιγμή τα έγγραφα τα οποία ζήτησαν βρίσκονταν στην γραμματεία της αναμέτρησης και δεν μπορούσαν να τα πάρουν οι δύο άνθρωποι του ΕΟΔΥ. Οι ομάδες τους πρότειναν να περιμένουν μέχρι τη λήξη της αναμέτρησης και να τους τα παραχωρήσουν, αλλά τελικά προτίμησαν να αποχωρήσουν.
Η πλειοψηφία του κόσμου που βρισκόταν στην εξέδρα φορούσε μάσκα, αλλά παραμένει άγνωστο αν το κλιμάκιο του ΕΟΔΥ τσέκαρε μεμονωμένα κάποιους από αυτούς.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.