Σεμπάστιαν Αλέ: Νίκησε τον καρκίνο και τον... έγραψε στα παπούτσια του
Ο Σεμπάστιαν Αλέ έγραψε το μήνυμά του στα παπούτσια του και ετοιμάζεται για την επιστροφή του στη Bundesliga
Ο Σεμπάστιαν Αλέ μεταγράφηκε από τον Άγιαξ στη Ντόρτμουντ αλλά τον... χτύπησε ο καρκίνος στους όρχεις και χρειάστηκε να περάσει την πόρτα του χειρουργείου.
Ο Ιβοριανός επιθετικός νίκησε τον καρκίνο και πριν από λίγες ημέρες όχι μόνο έπαιξε σε φιλικό παιχνίδι απέναντι στη Βασιλεία αλλά πέτυχε και τρία γκολ.
Τώρα φτάνει η ώρα να κάνει ντεμπούτο και στη Bundesliga και αυτό όπως όλα δείχνουν θα γίνει αύριο στο παιχνίδι της Ντόρτμουντ με την Άουγκσμπουργκ.
"F--- cancer."
The boots Sebastien Haller will wear on his Borussia Dortmund return 💪
Για να γιορτάσει τη νίκη του και την επιστροφή του ο Αλέ ζήτησε από την Puma να του γράψει ένα μήνυμα πάνω στα παπούτσια του! «Γ@@@ τον καρκίνο»! έγραφε το μήνυμα και ο Αλέ είναι έτοιμος να δείξει το ταλέντο του και στη Ντόρτμουντ.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.